Dubnová grilovačka pro členy spolku

V sobotu 26. dubna 2025 proběhla na zahrádce restaurace U Marešů grilovačka pro členy spolku. Akce nabídla příjemné posezení, dobré jídlo i společný sportovní zážitek.

Od 16:00 hodin se u restaurace grilovala vepřová kýta se zeleninou, připravovaná na rožni. O grilování se postaral Míra Mareš, kterému patří poděkování za skvěle připravené pohoštění.

Od 19:00 hodin následovala ve vnitřních prostorách restaurace velkoplošná projekce fotbalového utkání Olomouc – Slavia, kterou si členové užili v přátelské atmosféře.

Děkujeme všem zúčastněným za účast a příjemně strávený společný čas.