Foto z brigády na koupališti 2026

V sobotu 25. dubna 2026 proběhla od 8:30 brigáda na koupališti v Martinicích. Brigádu organizovali členové spolku Naše Martinice za pomoci hasičů SDH Proseč a chalupářů z Martinic a František. Děkujeme.

Provedli jsme vypuštění a vyčištění koupaliště za pomoci hasičů Proseč, dále terénní úpravy, sekání a hrabání trávy, odstranění náletových dřevin, nátěr trámů hřiště-pískoviště, nátěr odkalovací jímky nádrže, výroba dřevěných laviček s kamennými nohami okolo grilu atd. Po brigádě jsme se občerstvili a opekli si buřty na velkém ohništi.

V průběhu následujících dní dojde ještě k dalším úpravám nových laviček, jejich upevnění po vytvrzení betonu a nátěr bezbarvým lněným olejem.

Na ostatní brigády na koupališti v dalších letech se můžete podívat zde.