Nedělní schůze spolku domluvila brigádu na koupališti a také dětský den

Naše kronikářka Markéta Pešková pozvala členy spolku na neděli 30. května 2021 na schůzi spolku Naše Martinice, abychom se domluvili na organizaci plánovaného dětského dne.

Na schůzi jsme se také domluvili na nutnosti vyčistit koupaliště a provést posekání trávy a především menších náletových dřevin na břehu nádrže.

Přijďte proto prosím, kdo budete moci, v sobotu 5. června v 9:00 hodin na společnou brigádu na koupaliště v Martinicích.

S sebou si přineste vhodné náčiní (smetáky, lopaty, pákové zahradní nůžky, sekačku, hrábě, kolečka atd.) a nezapomeňte především DOBROU NÁLADU. Míra Mareš domluví hasiče na vystříkání nečistot ze dna nádrže. Je nejvyšší čas, aby se stihlo koupaliště do dětského dne opět napustit.

Měli bychom také ve spolupráci s městem Proseč začít co nejdříve řešit výměnu dřevěného záklopu odkalovací jímky na přítoku do koupaliště. Původní smrkový poklop je trouchnivý, na několika místech děravý a hrozí nebezpečí úrazu či pádu do hluboké jímky!

Dále se na schůzi projednávala plánovaná akce pro děti, kterou se nám v minulém roce nepodařilo uskutečnit. Podrobnosti připravujeme. Termín dětského dne je již daný – sobota 19. 6. 2021. Pokud chcete pomoci s organizací dětského dne, velmi rádi uvítáme pomoc – kontaktujte Markétu Peškovou nebo Ivetu Marešovou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *