Jarda nám svařil originální gril z disku náklaďáku. Při jarní brigádě 2025 upravil Mirek pomocí bagru terén v okolí nového ohniště. Nový gril jsme následně zabetonovali vedle pískoviště nad koupalištěm a natřeli jej žáruvzdornou barvou.
Gril ještě čekalo dokončení. V červenci Richard dovezl beton a s Mírou kolem grilu zabetonovali krycí kameny a upravili výšku, aby ladila s okolním terénem a nedržela se pod grilem voda. Petr poté ještě převařil a zpevnil rošt a jeho uchycení. Teď již gril slouží při spolkových akcích a také veřejnosti při návštěvě koupaliště v Martinicích.
V okolí grilu bychom do budoucna rádi doplnili lavice, aby si při společném grilování měli všichni kde pohodlně sednout.



























