Karaoke, aneb Martinice plné hvězd

Ne nadarmo se říká, jak na Nový rok, tak po celý rok, a tak hned, když na první lednové schůzce spolku Naše Martinice zazněl nápad, zahájit naši činnost hned z kraje roku akcí poněkud netradiční, bylo jasné, že se letos určitě nudit nebudeme.

Nápadem totiž bylo uspořádat společné karaoke a jenž stal skutečností hned o týden později, kdy jsme se sešli v sobotu 25. ledna v 18 hod. v restauraci u Marešů, na místě, které je mimochodem centrem všeho dění zde na Martinicích, místem, díky němuž se scházíme, vymýšlíme, společně tvoříme a uskutečňujeme naše plány.

Hospoda se pomalu zaplňovala a i když ten večer byla obloha téměř zatažená, na Martinicích se to hvězdami doslova hemžilo. Od těch úplně nejmenších hvězdiček bylo možné spatřit i úplná souhvězdí.

Zazněla hudba různých žánrů a písně známých interpretů. Někteří z vystupujících dokonce svým zpěvem vehnaly slzy do očí dojetím. Zpívalo se, tančilo a zábava nebrala konce. Myslím, že se tento večer velice vydařil a že si ho všichni zúčastnění náležitě užili.

Děkujeme Ríšovi a Lukášovi, kteří celý nápad zrealizovali a taktéž všem, kteří se na akci jakkoliv podíleli a vytvořili společně nezapomenutelnou atmosféru.

Těšíme se na další událost, tou bude Velikonoční tvoření na Martinicích, plánované na duben tohoto roku.

Za spolek Naše Martinice z. s.
Markéta Pešková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *