Přihlašování na Tábor Barrandov 2021 v Miřetíně

Od 15. ledna začínáme přijímat přihlášky na tábory 2021. Letos poprvé na všechny turnusy poze on-line!

Klikněte na odkaz prihlasky.taborbarrandov.cz a vyplňte údaje o svých dětech. Vytištěné letáky jsou k dispozici v recepci Barrandov Studia a.s. V rubrice „Ke stažení“ najdete leták a plakát Tábora Barrandov a další informace o táboře. Leták si můžete vytisknout a podarovat jím kamarády, se kterými byste chtěli jet v létě na tábor společně. 

Rozhodně s přihlašováním svých dětí a jejich kamarádů neotálejte. O tábor je velký zájem. Bude-li organizátorovi orgány státní správyv létě zakázáno pořádat tábory z důvodu pandemie COVID-19, budou vám vráceny uhrazené platby ve výši 100 %, tj. bez stornopoplatků! Nemusíte se tedy bát, že byste o ně přišli.

Tábor Barrandov realizujeme s podporou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČRPardubického krajeHlavního města PrahyStátního fondu životního prostředí a města Proseč.

Těšíme se na vaše děti!

Areál Tábora Barrandov leží na území Města Proseč zcela mimo silnice uprostřed lesů v malebném údolí říčky Krounky zvaném Kablaně, mezi obcemi Otradov, Miřetín a Česká Rybná. Areál patří do katastrálního území Miřetín a celý je součástí přírodního parku Údolí Krounky a Novohradky. Je tvořen 28 stavbami, rozprostírá se na ploše 1, 3 ha a umožňuje v letních měsících ubytování a stravování až 240 osob. Kolem areálu tábora vede červená turistická značka a cyklotrasa číslo 2. Tábor je plně funkční i v době nepříznivých povětrnostních podmínek, např. déletrvajících dešťů.

Foto na FB: https://www.facebook.com/taborbarrandov/?pageid=143710262313265&ftentidentifier=4252094501474800&padding=0

Přihláška na tábor: Přihláška na Tábor Barrandov 2021

Pojeďte s námi na legendární barrandovský letní dětský tábor!

Turnusy:
I. 1. 7. – 16. 7. (16 dní) | I. turnus (herní “Skalní město”) | Cena: 6 200 Kč
II. 17. 7. – 31. 7. (15 dní) | II. turnus (zálesácký) | Cena: 6 200 Kč
III. 31. 7. – 14. 8. (15 dní) | III. turnus (filmařský) | Cena 6 600 Kč

Již více než 60 let pro vás organizujeme Tábor Barrandov v Miřetíně u Skutče. Vyrostly na něm generace dětí česko-slovenských filmařů. Tábor se nachází v údolí říčky Krounky, v krásné lesnaté krajině předhůří Žďárských vrchů, kde si krajina dosud uchovala nenarušené životní prostředí. Cílem tábora je zpříjemnit dětem čas letních prázdnin, přiblížit je přírodě, seznámit je se základy tábornických dovedností, zdravovědou, různými sporty a výtvarnými činnostmi. Na děti čeká napínavá celotáborová hra, bojovky, soutěže, koupání, celodenní výlety do okolí, diskotéky, táborák, oddílové ohníčky, přenocování v přírodě, lanové centrum, promítání filmů a plno zábavy, legrace a překvapení.


Bližší informace ZO KINOS Barrandov Studio: Mgr. Šárka Charamzová, tel.: 776 006 540, Ing. Radan Kukal, tel.: 776 044 171